Anasayfa Kurumsal

Sunuş

Sunuş

Kurulduğu 1923 yılından bu yana üyelerine, topluma ve iş dünyasına yön veren ve bunu kendisine ilke edinen Odamız; pek çok farklı konuda düzenlediği etkinlik ve faaliyetlerle, hazırladığı yayın ve araştırmalarla, söz sahibi ve lider duruşuyla çalışmalarına devam etmektedir.

Zile Ticaret ve Sanayi Odası; üyelerinin müşterek ihtiyaçlarını karşılamak, mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak, mesleğin genel menfaatlerine uygun olarak gelişmesini sağlamak ve 5174 sayılı kuruluş kanununda yazılı diğer işleri yapmak üzere kurulmuş, kamu kurumu niteliğinde tüzel kişiliğe sahip bir meslek kuruluşudur. 

Bu bilinçle, Odamız; Anayasamızdan ve 5174 sayılı TOBB Kanunu’ndan aldığı görev yetkisi ile üyelerine en hızlı ve kaliteli hizmeti, doğru ve tarafsız bir şekilde sunmaya devam etmektedir. Odamız hem Kalite Yönetim Sistemi hem de TOBB Akreditasyon Sistemi’nin gerekliliklerini de yerine getirerek; üyelerine “Beş Yıldızlı Hizmet” sunmakta, ulusal ve uluslararası platformlarda markalaşmak için öncü rol üstlenmektedir.

Bugün 2016 yılına gelindiğinde; üyelerimize sunduğumuz hizmetler ve eğitimler, sanayimiz ve sanayicilerimiz için sürdüğümüz projeler, ilçemiz için yapılan etkinlikler ve görüşmeler, başarılı öğrenciler için teşvik edici uygulama ve yardımlar, en önemlisi de sosyal sorumluluklarımız (ağaçlandırma çalışmaları, bu tarih kentinde yapılacak konak restorasyonları, okul yapımı gibi…) hız kesmeden devam etmektedir.

Bu yüksek görev anlayışımızın ödülü ise üyelerimizin hizmet aldıktan sonra Odamızdan ayrılırken bıraktığı tebessümdür. Bu tebessüm, bizler için güven ve başarının simgesidir.

Bu tebessümü yaratan tüm çalışanlarımıza, bizlere güvenerek bu günlere gelmemizi sağlayan tüm üyelerimize, bu bölge ve bu Oda için geçmişten bugüne kadar emek harcayan tüm Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Zile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı