Anasayfa Firmalar

Doğmazer Gıda

Doğmazer Gıda

Ticari hayata 1950’li yıllarda babaları Ali Doğmazer tarafından Zile Uzun Çarşı’da küçük bir bakkal dükkânında toptan ve parekende satışlar yaparak başlanır.

1985 yılından itibaren de baba mesleğine üç kardeş Kadir, Mustafa ve Mehmet Doğmazer aktif olarak adım atarlar.

1990 yılına gelindiğinde Mustafa ve Mehmet Doğmazer kardeşler kendi ortaklıklarını kurarak Sebat Market’i açarlar. 2001 yılına kadar hem pazarcılık hem de marketçilik işini devam ettirirler.

2001 yılında Doğmar Alışveriş Merkezi’nin şu anki yerini satın alırlar. 2002 yılında ise iki katlı bir mekânda hizmetlerine devam ederler. Bu tarihten itibaren de alışveriş konusunda Zile halkına sundukları çeşitli kampanyalar ve alışveriş teknikleri ile hep farklı ve yenilikçi bir tarz içerisinde ticari hayatlarını devam ettirirler. 2009 yılında ise aynı bina içerisinde 3’üncü ve 4’üncü katlarını yaparak giyim alanı olarak faaliyete geçirirler. 

2007 yılında DOĞBAK markasıyla tescil edilen ‘Bakliyat, Kuruyemiş, Baharat’ ürünleriyle müşterilerine en doğal ve kaliteli ürünleri ucuz fiyatlara sunarlar.

2008 yılında ilk olarak DOĞBAK markası ile bölge çiftçilerinden alınan ürünler paketlenerek market raflarına girilir. Üretim olarak da alınan ürünler sınıflandırılarak paketlenir ve piyasaya sürülür. Sektörün sıkıntılarından ötürü sadece kendi ürünlerini paketleyip, kendi marketlerinde satarlar.

2009 yılında iki ortaklı olarak Doğmazer Gıda Turizm Tar. Ür. Tic. Ltd. Şti. kurulur. 2010 yılına gelindiğinde ise Zile – Turhal Karayolu’ndaki paketleme ve bakliyat eleme makina parkuru hizmete girer. Aynı zamanda depolama alanı olarak da kullanılan bu tesis, ortlama 3000 m2 bir kapalı alana sahiptir. 

ÜRÜNLERİMİZ

DOĞBAK marka tescili altında ürün grupları olarak bakliyat, kuruyemiş ve baharat grupları bulunmaktadır.

ISO 9001 kalite belgesine sahip olan firmanın öncelikli hedefleri arasında piyasa koşulları doğrultusunda öncelikle kendi coğrafyasından başlayarak tüm Türkiye’ye ürünlerini pazarlamaktır. Devamında ise Tokat Zile’de en kısa sürede grossmarket olarak faaliyete geçmektir. 

Ürün Grupları

Bakliyat Grubu

  • Bakliyat Bölge çiftçilerinden alınan ürünler sınıflandırılarak paketlenir ve piyasaya sürülür.

Baharat Grubu

  • Baharat Bölge çiftçilerinden alınan ürünler sınıflandırılarak paketlenir ve piyasaya sürülür.

Kuruyemiş Grubu

  • Kuruyemiş Bölge çiftçilerinden alınan ürünler sınıflandırılarak paketlenir ve piyasaya sürülür.
İletişim
  • Doğmazer Gıda Turizm İnşaat Nakliye Tarım Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.
  • Adres: Mrk. Zile-Turhal Karayolu 2. Km Zile/TOKAT
  • Telefon: +90 356 318 34 04 - +90 356 318 00 85
    Fax: +90 356 317 53 53
  • E-mail: info@dogmar.com.tr
  • Web Sitesi: www.dogmar.com.tr